Brigada Al-Qassam eliminisala 15 izraelskih vojnika u Beit Lahiji, sjeverno od Pojasa Gaze

Brigada Al-Qassam objavila je da su njeni mudžahidi ubili 15 izraelskih vojnika iz neposredne blizine nakon što su ih uvukli u zasjedu u opkoljenom gradu Beit Lahia, koja je gotovo 50 dana izložena brutalnoj agresiji i masakru.

Al-Qassam je jučer emitirao snimke zasjeda koje su izveli njegovi borci u Beit Lahiji, koje su uključivale gađanje tenkova granatama Al-Yassina od 105 mm, uz gađanje kuća u kojima su bili utvrđeni okupacijski vojnici, sukob s vojnicima, snajpersko gađanje po njima i nanošenje gubitaka među njima.

Facebook
WhatsApp
X
Email
PREPORUKA
Zauzimaj se za druge, bit ćeš nagrađen
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić