Grad Sarajevo uputio inicijativu: Godišnjicu genocida u Srebrenici obilježiti oglašavanjem sirena

Grad Sarajevo uputio je inicijativu prema svim kantonima u Federaciji BiH u vezi sa obilježavanjem godišnjice genocida u Srebrenici.

Prema inicijativi, predloženo je da se 11. jula tačno u 12 sati oglase sirene u gradovima i općinama te da se na taj način prvi put obilježi godišnjica genocida u Srebrenici, saopćio je gradonačelnik Sarajeva Abdulah Skaka.

Facebook
WhatsApp
X
Email
PREPORUKA
Zauzimaj se za druge, bit ćeš nagrađen
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić