Ibričić proslavio gol sedždom i digao stadion na noge

Facebook
Twitter
WhatsApp
ibricic1111

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Senijad Ibričić, u derbiju začelja Superlige Turske, sa svojim je Erciyessporom kao gost savladao Kayserispor s uvjerljivih 4:0.

Bivši veznjak Hajduka, koji se nije našao na spisku selektora Safeta Sušića za prijateljski duel s Egiptom, u igru je ušao u 77. minuti, ali i to mu je bilo dovoljno da postigne dva gola.

Ibričić je prvo u 77. minuti povečao prednost svog tima na 3:0, a konačan rezultat postavio je u 87. minuti susreta.

Nakon gola, Ibričić je proslavom digao stadion na noge, koji ga je zbog ovog nagradio aplauzom.

“Zadovoljan sam pobjedom. Drago mi je da sam svojim golovima mogao doprinijeti važnom rezultatu za našu ekipu. Nadam se da je ova utakmica samo početak boljih dana za Erciyesspor”, rekao je Ibričić nakon utakmice.