Lapsus godine: Vijećnik rekao da za govornicom nikad nije iznio nijednu istinu

Nakon što je Odlukom Kantonalnog suda u Tuzli Nirmel Muratović, inače vijećnik Stranke demokratske akcije (SDA) u Srebreniku osuđen na tri mjeseca zatvora zbog fizičkog napada na nogometnog sudiju Murisa Mehinovića, Muratovićeva “tačka” je ponov izazvala reakcije i pažnju javnosti.

Naime, on je za govornicom jedne od sjednica Gradskog vijeća Srebrenik napravio lapsus koji je izazvao smijeh prisutnih u sali, a video je ubrzo postao i viralan na društvenim mrežema.

‘Kad god sam izašo, ja uvijek kažem ono što mislim. Ovdje za ovom govornicom nisam iznio nikad nijednu istinu…, kazao je Muratović. Time je nasmijao sve prisutene, ali i sam sebe.

Facebook
WhatsApp
X
Email
PREPORUKA
Zauzimaj se za druge, bit ćeš nagrađen
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić