Lepa Brena u Trebinju: “Dobrodošli u najljepši grad u Herceg-Bosni”

Iako je regiju obišla vijest o velikom koncertu Lepe Brene u Trebinju, koji je održan 17. augusta u Gradu sunca, jedan je detalj zanemaren u izvještajima.

”Dobrodošli u najljepši grad u Herceg-Bosni”, pozdravila je Brena goste u gradu u kojem je nastupila poslije 30 godina.

U Trebinje se Brena spustila helikopterom, baš kao što je to učinila u glavnom gradu Bugarske prije više od tri decenije, javlja Bljesak.info

Facebook
WhatsApp
X
Email
PREPORUKA
Zauzimaj se za druge, bit ćeš nagrađen
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić