Milan Pavlović: Ja sam protiv parade

Najavu održavanja homoseksualne parade u Sarajevu za portal Source.ba kratko je prokomentarisao poznati bh. komičar i glumac Milan Pavlović koji smatra da je pogrešno održavanje spomenute parade.

“Ja sam samo protiv nekakve parade. Ne možemo sad ulaziti u to da li je neko ‘vakav ili onakav jer mu to smeta, ali ako nekome smeta, onda se treba poštovati i to mišljenje. Svi se zalažu za neka svoja prava. Šta sad, trebamo sad svi paradirati, a ko će onda raditi? Ljudi su se sad naklatili na tu djevojku koja je u Skupštini KS, ne branim je sad, a ima ih koji uvijeno misle mnogo gore nego ona”.

Ostatak izjave Milana Pavlovića možete pogledati OVDJE.

Facebook
WhatsApp
X
Email
PREPORUKA
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić