Sindikat Aluminija: Žalosno da nam se hrvatski ministri ne obraćaju, poslali su policiju na nas

Romeo Biokšić, predsjednik Nezavisnog sindikata zaposlenika “Aluminija” kazao je za “Avaz” da je žalosno da im se nakon šest sati blokade niko od hrvatskih ministara nije obratio.

– Poslali su na nas specijalce i koji su uz upotrebu sile sklonili nas s prometnice. Ali ono što je sigurno da nećemo odustati i nećemo ići kućama. Razmišljamo o tome gdje ćemo nastaviti proteste u gradu. Da li će to biti pred nekom hrvatskom institucijom, vidjet ćemo – kazao je Biokšić.

Naime, specijalci MUP-a HNK su upotrebom sile deblokirali magistralni put M-17 kod Mostara.

Većih incidenata ipak nije bilo, a saobraćaj je normalizovan.

Facebook
WhatsApp
X
Email
PREPORUKA
Zauzimaj se za druge, bit ćeš nagrađen
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić