Asim Kamber napao novinarku FTV-a u zgradi Vlade USK

Novinarku Federalne telvizije Aidu Štilić, dopisnicu iz Informativno-tehičkog centra Bihać, verbalno je napao Asim Kamber, delegat SDA u Domu naroda Parlamenta FBiH.

Štilić je bila na zadatku u zgradi Vlade Unsko- sanskog kantona, kada joj je Kamber prišao te uputio verbalne prijetnje i kritike na njeno izvještavanje.

Uz osudu, Federalna televizija poziva međunarodne i domaće institucije, te strukovna urduženja, da zaštite novinarsku profesiju, te osiguraju nesmetan rad.

federalna.ba

Facebook
WhatsApp
X
Email
PREPORUKA
Zauzimaj se za druge, bit ćeš nagrađen
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić