Monodrama “Da li sam zaboravljen”

Ova monodrama je posvećena mladiću koji je stradao u genocidu u Srebrenici 1995. godine, a svojevrsna je paradigma stradanja svih Bošnjaka tokom agresije na Bosnu i Hercegovinu od 1992-1995.
U ovom videu pogledajte premijernu izvedbu monodrame “Da li sam zaboravljen” kao i utiske svih onih koji su učestvovali u kreiranju i izvedbi ovog projekta, te onih koji su imali čast prisustvovati ovoj premijeri.

Facebook
WhatsApp
X
Email
PREPORUKA
Zauzimaj se za druge, bit ćeš nagrađen
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić