Trojka se hvali da je Sarajevo “živnulo”, a građani se guše u smeću i smradu

Iako se vladajuća Trojka u Kantonu Sarajevo, koju čine (SDP, Nip i NS) često voli pohvaliti kako je grad “živnuo”, kako je sve bolje od kako su oni na vlasti, ovakve i slične fotografije, koje su sve češće u glavnom gradu Bosne i Hercegovine, najbolje ih demantuju.

U Sarajevu, na svakom ćošku grada, svakodnevno se mogu vidjeti prepuni kontejneri i smeće koje je razbacano oko njih.

Faktor.ba

Facebook
WhatsApp
X
Email
PREPORUKA
Zauzimaj se za druge, bit ćeš nagrađen
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić