U Njemačkoj održan ”Marš mira” u znak sjećanja na genocid u Srebrenici

U Dortmundu u Njemačkoj u subotu je održan ”Marš mira“ u znak sjećanja na genocid u Srebrenici, javlja Anadolu Agency (AA).

Maršu, čiji je organizator Islamska zajednica Bošnjaka u Njemačkoj – Medžlis Dusseldorf (NRW), prisustvovalo je oko 1.500 ljudi.

Marš je krenuo sa centralne željezničke stanice, a prisustvovao joj je i generalni konzul Republike Turske u Essenu Sener Cebeci.

Facebook
WhatsApp
X
Email
PREPORUKA
Zauzimaj se za druge, bit ćeš nagrađen
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić