Novi Grad Sarajevo: Novi teren za odbojku u Centru “Safet Zajko”

Počelo korištenje novog terena za odbojku u Centru “Safet Zajko” u sarajevskoj općini Novi Grad.

– Novi teren za odbojku na pijesku u sklopu Centra “Safet Zajko” nalazi se pored košarkaškog igrališta. Uskoro će biti postavljena i zaštitna ograda na ovom terenu, ali to nije spriječilo ljubitelje ovog sporta da započnu sa korištenjem novog terena već – saopćeno je iz Općine Novi Grad.

Facebook
WhatsApp
X
Email
PREPORUKA
Zauzimaj se za druge, bit ćeš nagrađen
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić