Vladika Jefrem i svećenici pjevali odu u čast Dodiku

Poslanik u NSRS i predsjednik stranke Za pravdu i red Nebojša Vukanović objavio je na Facebooku snimak sa druženja na kojem djeca i svećenici skupa pjevaju u čast Milorada Dodika.

“Mi prosimo od Boga sveta našem Dodiku mnogaja ljeta, mnogaja ljeta, mnogaja ljeta” …

“Bruka i sramota Crkve, gruba zloupotreba djece, vladike i sveštenika, vladika Jefrem da pojasni otkud da on i sveštenici pjevaju odu Dodiku ” na mnogaja ljeta DODIKU” – napisao je Vukanović u opisu.

Facebook
WhatsApp
X
Email
PREPORUKA
Zauzimaj se za druge, bit ćeš nagrađen
Piše: Abdusamed Nasuf Bušatlić