Košarac: “Lakše smo pregovarali sa Trojkom pa smo došli do rješenja značajnih za Republiku Srpsku”


Ministar Staša Košarac otkrio da je SNSD daleko lakše pregovarao sa Trojkom nego sa SDA.
“Sa Trojkom smo lakše pregovarali pa smo došli do nekih rješenja koja su značajna za RS. Možda je Trojka u tim aktivnostima pokazala jednu vrstu veće spremnosti za dogovor. I danas moram da kažem da postoji nivo političke komunikacije mnogo bolji nego što je to bilo za vrijeme SDA.”

Facebook
WhatsApp
X
Email
PREPORUKA
Zauzimaj se za druge, bit ćeš nagrađen